Федеральний резерв США 9 квітня оголосив про виділення додаткових 2,3 трильйона доларів для підтримки малого й середнього бізнесу під час пандемії коронавірусу.

Про це йдеться в офіційній заяві голови правління Федерального резерву Джерома Пауела, пише Reuters.

Він зазначив, що відомство працюватиме через банки, пропонуючи кредити на чотири роки компаніям з кількістю співробітників до 10 тисяч. Резерв також напряму купуватиме облігації штатів і округів та міст з найбільшим населенням, щоб допомогти їм боротися з кризою.

«Пріоритетом нашої країни має залишатися подолання цієї кризи у сфері охорони здоров'я, забезпечення опіки над хворими та обмеження подальшого поширення вірусу», — зазначив Пауелл.

Пін підкреслив, що роль Федерального резерву полягає в тому, щоби полегшити й стабілізувати економіку в період введених обмежень з метою її максимально ефективного відновлення.

Минулого тижня близько 6,6 мільйона американців звернулися по допомогу у зв'язку з безробіттям. За три тижні таких звернень було близько 16,8 мільйона — це 10% працездатного населення країни (164,6 мільйона осіб станом на лютий 2020 року).

Тижнем раніше у США зафіксували ще 6,6 мільйона нових звернень щодо безробіття, а до цього — 3,28 мільйона звернень.

Поділитись: