Сполучені Штати закликали Росію вивести свої війська з території Донбасу, а також звільнити усіх незаконно утримуваних українських політв’язнів

Сполучені Штати закликали Росію вивести свої війська з території Донбасу, а також звільнити усіх незаконно утримуваних українських політв’язнів.

Про це заявила речниця Державного департаменту США Гізер Нойєрт.

«Сполучені Штати закликають до негайного звільнення українського журналіста Романа Сущенко та всіх українських політичних в'язнів, утримуваних Росією», — написала Нойєрт у Twitter.

Також у Вашингтоні заявили, що травень в Україні був «найкривавішим» у поточному році, оскільки на Донбасі було вбито 10 людей та ще 91 поранено.

«США залишаються з Україною та закликають Росію відвести війська», — сказала Нойєрт.

Раніше держсекретар США обговорив з главою МЗС Росії питання України.

У Парламентській Асамблеї НАТО представили доповідь про те, що Росія відповідальна за порушення прав людини в Україні та Грузії. Крім того на засіданні Асамблеї Сполучені Штати заявили, що Росія втручалася у виборчі процеси щонайменше п’яти країн-членів НАТО упродовж останніх кількох років.

29 травня президент України заявив, що вимагає від Росії негайно звільнити усіх українських заручників, яких утримують на окупованих територіях та в РФ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Донбасі немає причин для війни, окрім присутності там військових Росії — спецпредставник США

Поділитись: