Війна

На Донбасі немає причин для війни, окрім присутності там військових Росії — спецпредставник США

9 травня, 2018 19:41
Війна/На Донбасі немає причин для війни, окрім присутності там військових Росії — спецпредставник США
Зберегти
Вигляд
На Донбасі немає внутрішнього конфлікту, а відтак немає жодних причин для бойових дій, окрім присутності там військових Росії.

На Донбасі немає внутрішнього конфлікту, а відтак немає жодних причин для бойових дій, окрім присутності там військових Росії.

Про це в інтерв’ю «Голос Америки» заявив спецпредставник США з питань України Курт Волкер.

На питання журналістів про те, чи є шанс наразі завершити війну на Донбасі, Волкер відповів: «Думаю так, якщо президент Путін захоче. Вважаю, що рішення за Росією».

«Немає ніякого внутрішнього конфлікту, немає підстав для громадянської війни, немає ніяких причин для бойових дій, крім присутності російських військ», — сказав спецпредставник США.

На його думку, у разі домовленостей щодо мандату миротворчої місії ООН на Донбасі, яка забезпечить зони безпеки, можна буде завершити бойові дії в регіоні.

Раніше Волкер заявив, що запровадження миротворчої місії ООН на сході України має засновуватися на особливому підході, відрізняючись від інших миротворчих форматів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Щоб миротворці ООН зайшли на Донбас, Росія повинна вивести свої сили», — Спецпредставник США Курт Волкер.

Спецпредставник США також повідомив, що США готові допомогти припинити війну на Донбасі, але Росія має обрати мир.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Але є одне але»: що означає заява Путіна про миротворців на Донбасі

Пов`язані новини