Економіка

США запровадили санкції проти 13 китайських і північнокорейських компаній

22 листопада, 2017 07:59
Економіка/США запровадили санкції проти 13 китайських і північнокорейських компаній
Зберегти
Вигляд
Сполучені Штати ввечері 22 листопада запровадили санкції проти 13 китайських та північнокорейських організацій, які Вашингтон звинуватив у сприянні розвитку ядерної програми Північної Кореї.

Сполучені Штати ввечері 22 листопада запровадили санкції проти 13 китайських та північнокорейських організацій, які Вашингтон звинуватив у сприянні розвитку ядерної програми Північної Кореї.

Про це повідомляє Reuters.

Казначейство США оголосило про санкції після того, як президент Дональд Трамп поставив Північну Корею у ряд країн-спонсорів тероризму.

«Це рішення буде накладати подальші санкції та штрафи для Північної Кореї та пов'язаних осіб і підтримує нашу максимальну кампанію з тиску та ізоляції убивчого режиму», — сказав міністр фінансів США Стівен Мнучін.

У запровадженні санкцій влада США орієнтувалася на компанії та приватних осіб з китайського міста Даньдун, яке межує з Північною Кореєю.

Китай не суворо застосовує фінансові правила у цьому районі. У результаті Дандонг залучає компанії, які зацікавлені в отриманні прибутку, продаючи Північній Кореї.

Санкції торкнулися також північнокорейських компаній, які відправляють працівників у такі країни, як Росія, Польща, Камбоджа та Китай.

Зазначимо, що Китай є головним торговельним партнером КНДР.

28 вересня повідомлялося, що Китай закриває усі компанії Північної Кореї на своїй території. Згодом Китай заявив, що планує посилити санкції проти КНДР

20 листопада Трамп заявив, що Північна Корея фінансує тероризм.

26 жовтня США вкотре розширили санкційний список проти громадян КНДР. 

Пізніше американський телеканал CNN повідомив, що КНДР удосконалює міжконтинентальну ракету для можливості поцілити США.

12 вересня Радбез ООН одноголосно підтримав посилення санкцій проти КНДР

Пов`язані новини