УКРАЇНА

США запровадили санкції проти підозрюваного у вбивстві Дениса Вороненкова

23 грудня, 2017 16:32
УКРАЇНА/США запровадили санкції проти підозрюваного у вбивстві Дениса Вороненкова
Зберегти
Вигляд
Міністерство фінансів США запровадило санкції проти низки кримінальних авторитетів, зокрема, проти підозрюваного у вбивстві екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова Володимира Тюріна.

Міністерство фінансів США запровадило санкції проти низки кримінальних авторитетів, зокрема, проти підозрюваного у вбивстві екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова Володимира Тюріна.

Про це повідомляється на сайті Мінфіну США.

У відомстві наголосили, що санкції стосуються «злодіїв в законі» Захара Калашова, Василя Христофорова, Камчибека Колбаєва, Лаші Шушанашвілі, Владислава Леонтьева, Юрія Пічугіна та Володимира Тюріна.

«Тюрін є коронованим злодієм в законі, який брав участь в зустрічах з іншими злодіями в законі, в тому числі з одним у 2013 році, а з іншим у 2015-му. Тюрін був засуджений до тюремного ув'язнення в трьох випадках, а також засуджувався до домашнього арешту», — йдеться у повідомленні.

Санкції заморожують всі активи, які ці фізичні і юридичні особи мають під юрисдикцією США і забороняють вести бізнес з американськими громадянами.

Також санкції запровадженні проти кримінальних авторитетів Гафура Рахімова, Алімжана Тохтахунова, відомого як Тайванчик і Рубена Татуляна.

9 жовтня генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що замовником вбивства депутата Держдуми Вороненкова в Києві був екс-чоловік Максакової  — Володимир Тюрін і діяв він за вказівкою ФСБ Росії.

Тюрін заперечує причетність до вбивства Вороненкова.

23 березня близько 12 години в Києві біля «Прем’єр Паласу» вбили екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, який отримав українське громадянство та був свідком у справі про держзраду  Януковича. Убивця Вороненкова помер у лікарні

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Загиблий у Харкові причетний до організації вбивства Вороненкова — генпрокурор

Пов`язані новини