Світ / США

США заявили, що не зможуть співпрацювати з країнами, які використовують системи Huawei

Fox Business Network
Світ/США/США заявили, що не зможуть співпрацювати з країнами, які використовують системи Huawei
Зберегти
Вигляд
У Державному департаменті заявили, що США не зможуть співпрацювати та обмінюватися інформацію з країнами, які використовують системи китайської компанії Huawei Technologies Co Ltd.

Про це в інтерв’ю Fox Business Network заявив держсекретар США Майк Помпео.

За його словами, європейські та інші країни «повинні розуміти ризики», які існують у разі впровадження обладнання Huawei.

«Якщо країна піде на це і підключить (системи Huawei — ред.) до деяких своїх найважливіших інформаційних систем, ми не зможемо ділитися з ними інформацією, ми не зможемо працювати разом з ними. Ми не збираємося ризикувати американською інформацією», — сказав Помпео.

Він додав, що США говорять з іншими країнами, «аби переконатися, що вони розуміють ризики».

Нагадаємо, наприкінці січня Міністерство юстиції США офіційно пред'явило 13 звинувачень китайському телекомунікаційному гіганту Huawei, а також фінансовій директорці компанії Мен Ванчжоу.

Влада США звинувачує компанію у шахрайстві з банками, перешкоджання здійсненню правосуддя і крадіжці комерційної таємниці в американської компанії T-Mobile та інших злочинах.

Водночас засновник Huawei Жень Чженфей заявив, що «США жодним чином не зможуть розчавити» компанію.

1 грудня в Канаді затримали дочку засновника китайської компанії Huawei, фінансову директорку Мен Ванчжоу. Її затримали у Ванкувері на запит Сполучених Штатів, які розслідують можливе порушення компанією торговельних санкцій проти Ірану.

Пов`язані новини