Сьогодні, 29 травня, Міністерство охорони здоров’я визначиться з місцем проведення співбесід з кандидатами на посаду голови Національної служби здоров'я України. Участь у доборі беруть 28 людей.

Про це повідомив очільник відомства Максим Степанов під час брифінгу 29 травня.

«Співбесіди я як міністр охорони здоров’я маю провести й визначитися з кандидатурою, яка буде внесена на розгляд Кабінету міністрів», — розповів він.

Степанов уточнив, що йому «байдуже прізвище людини, яка буде визначена переможцем».

«Мені головне, щоб ця людина була максимально ефективна і щоб вона була здатна побудувати нормальну роботу Національної служби здоров’я України», — запевнив міністр.

Нагадаємо, 22 травня Кабінет міністрів оголосив новий конкурс на посаду голови Національної служби здоров'я України. Термін подачі документів закінчується у понеділок, 25 травня.

Кандидат має відповідати таким вимогам:

  • освіта — не нижче магістра;
  • досвід роботи — не менше семи років;
  • досвід роботи на посадах державної служби категорії «А» чи «Б» або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування або досвід роботи на керівних посадах у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення — не менше трьох років;
  • вільне володіння державною мовою та іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи (англійська та/або французька).
Поділитись: