Життя / Соціальний захист

Страйк шахтарів у Львові: підготували звернення до президента, Кабміну та розійшлися

Громадське
Життя/Соціальний захист/Страйк шахтарів у Львові: підготували звернення до президента, Кабміну та розійшлися
Зберегти
Вигляд
Червоноградські шахтарі припинили чотиригодинну акцію протесту біля Львівської обласної державної адміністрації.

Про це повідомив кореспондент Громадського.

Шахтарі разом із чиновниками підготували звернення до Кабінету міністрів України та Адміністрації президента України.

«Сьогодні ми передамо звернення уряду України та президентові і, залежно від того, яка буде реакція на проблему, будемо далі працювати щодо цього питання. Цю проблему ми усвідомлюємо і, так само, як і в засобах захисту ми разом із профспілками дотиснули свою позицію, і щодо підняття заробітної плати, переконаний, що вирішимо спільно проблему із виплатою зарплати за видобуте вами вугілля», — повідомив очільник Львівської області Олег Синютка.

У зверненні, зокрема, йдеться про те, що станом на друге листопада, шахтарям ДП «Львіввугілля» виплатили тільки 30% заробітної плати за вересень 2018 року, борг по зарплаті за вересень — 97 мільйонів гривень, за жовтень — 146 мільйонів гривень.

Гірники вимагали погашення заборгованості, фінансування шахти «Межирічанська» та «Степова», а також належного фінансування засобів охорони праці.

Нагадаємо, у Львові шахтарі з області влаштували пікет під обласною адміністрацією з вимогою відставки міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика. Пікетувальники також перекрили вулицю Винниченка.

Нагадаємо, наприкінці жовтня на шахті імені Капустіна на Луганщині 15 шахтарів страйкували на глибині 600 метрів з вимогою виплати заборгованості по заробітній платі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ День з шахтарем: з каскою і без зарплати

Більше про:
# шахтарі
# страйк
Пов`язані новини