Доцент економічного факультету КНУ Андрій Вітренко
Фото:

КНУ

Студентський парламент Київського національного університету імені Шевченка виступив з офіційною заявою проти призначення тимчасовим виконувачем обов’язків ректора Андрія Вітренка. Він брав участь у місцевих виборах та провів у виші агітаційний захід партії «Слуга Народу». Але зрештою в.о. ректора призначили Леоніда Губерського.

Про це йдеться в офіційній заяві студентського парламенту. 

Оновлено (30 жовтня, 12:23): стало відомо, що виконувачем обов’язків ректора призначили Леоніда Губерського — чинного ректора КНУ.

30 жовтня закінчився термін контракту попереднього ректора КНУ ім. Шевченка Леоніда Губерського. Раніше у студентів була інформація, що тимчасовим виконувачем обов'язків ректора може стати Юрій Вітренко.

Студпарламент університету виступив проти цього призначення та назвав Вітренка «політично заангажованим». 

Студенти вбачають «загрозу для освітнього середовища КНУ» у призначенні на посаду т.в.о. ректора людини, яка «публічно підтримує партію "Слуга Народу" та виступала представником від них на місцевих виборах»

«Сподіваємось на те, що думка студентів буде врахована та ця ситуація вичерпає себе без подальшої ескалації», — зазначено у заяві.

Що за агітація?

Київський осередок партії «Слуга Народу» провів свій захід на території КНУ ім. Шевченка після того, як з відповідним проханням до закладу звернувся Офіс президента Володимира Зеленського.Але керівництво вишу наголошувало, що захід відбувся на частині відкритої території КНУ у вихідний день, коли навчання не було. Не брали участь у заході ні студенти, ні викладачі.

Що відомо про Андрія Вітренка?

З 2000 року він починав працювати асистентом на кафедрі економічної теорії Київського національного торгово-економічного університету. З 2003 по 2010 рік був асистентом кафедри економічної теорії КНУ ім. Шевченка. 

У 2005 році Вітренко захистив кандидатську дисертацію на тему «Ринок рекламних послуг у трансформаційній економіці»

З 2010 року — доцент економічного факультету КНУ та доктор економічних наук. 

Поділитись: