УКРАЇНА

Суд дозволив розсекретити записи засідань у справі Гонгадзе

1 червня, 2017 13:50
УКРАЇНА/Суд дозволив розсекретити записи засідань у справі Гонгадзе
Зберегти
Вигляд
Суд дозволив розсекретити аудіозаписи засідань Печерського райсуду за обвинуваченням екс-начальника департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексія Пукача, засудженого за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

Суд дозволив розсекретити аудіозаписи засідань Печерського райсуду за обвинуваченням екс-генерала МВС Олексія Пукача, засудженого за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

Про це з посиланням на рішення Вищого спецсуду у цивільних і кримінальних справах повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«За клопотанням представника потерпілого у справі Олексія Подольського, суд постановив розсекретити аудіозаписи засідань Печерського райсуду», — повідомили агентству.

29 січня 2013 року Печерський райсуд Києва засудив Пукача до довічного позбавлення волі, визнавши його винним у вбивстві Георгія Гонгадзе. Апеляційний суд залишив у силі вирок.

Нагадаємо, генпрокурор Юрій Луценко 25 травня 2017-го року заявив, що планує за півроку завершити розслідування справи Гонгадзе. Рік тому у прокуратурі повідомляли, що замовників вбивства Гонгадзе не можна встановити зі слів екс-генерала МВС Олексія Пукача.

Георгій Гонгадзе зник 16 вересня 2000 року. У листопаді того ж року в лісі Київської області був виявлений обезголовлений труп, який, за висновками експертів, міг належати журналісту. У 2009 році в Київській області було знайдено останки черепа, які, за заявою ГПУ, належать Гонгадзе.

Похорон убитого журналіста відбувся 22 березня 2016 року в Києві. Замовники вбивства досі не встановлені.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини