УКРАЇНА

Суд дозволив заступнику голови СБУ Демчині не повертати заборгованість по кредиту

20 грудня, 2017 15:53
УКРАЇНА/Суд дозволив заступнику голови СБУ Демчині не повертати заборгованість по кредиту
Зберегти
Вигляд
Суд дозволив заступнику голови СБУ Павлу Демчині не повертати банку «РОДОВІД» заборгованість по кредиту 31 тисячу доларів та 103 тисячі гривень.

Суд дозволив заступникові голови СБУ Павлу Демчині не повертати банку «РОДОВІД» заборгованість по кредиту — 31 тисячу доларів та 103 тисячі гривень.

Про це свідчить інформація сайту «Судова влада» та Єдиного державного реєстру судових рішень.

30 листопада Рiвненський мiський суд задовольнив скаргу Демчини, визнавши постанову державиконавця про відкриття провадження про стягнення на користь ПАТ «РОДОВІД БАНК» заборгованості за кредитним договором неправомірною, та зобов’язав скасувати постанову про відкриття провадження.

Суд визнав неправомірними дії державного виконавця про арешту майна боржника та оголошення заборони на його відчуження. А також зазначив, що термін, протягом якого можна складати виконавчий лист на боржника, сплив.

2 липня 2007 року ВАТ «РОДОВІД БАНК» та Демчина уклали кредитний договір на загальну суму 28075 доларів США, терміном до 2 липня 2014 року включно. Позичальник зобов’язання перед банком не виконував, наразі борг складає 31 112, 65 доларів США та 103037, 01 гривень.

Нагадаємо, у матеріалі «Слідства.Інфо» про статки Демчини  йдеться, зокрема, про те, що попри невеликі офіційні статки чиновника, його цивільна дружина є власницею 4 елітних автівок та мешкає в розкішному заміському маєтку.

Після виходу в ефір цього матеріалу, Демчина звернувся до НАБУ з проханням допитати журналістів. Повідомлялося, що сам Демчина попросив зареєструвати провадження та перевірити матеріали розслідування.

Згодом Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила провадження щодо Демчини, розслідування якого взяло на себе НАБУ.

14 листопада заступник голови СБУ подав до суду на Громадське та інші ЗМІ.

27 листопада в Центрі протидії корупції повідомили, що партія БПП і Кононенко виправдовують заступника глави СБУ Демчину в суді.

Пов`язані новини