УКРАЇНА

Суд Харкова залишив антимайданівця «Топаза» під вартою до 26 грудня

УКРАЇНА/Суд Харкова залишив антимайданівця «Топаза» під вартою до 26 грудня
Зберегти
Вигляд
lead

Київський райсуд Харкова почав заново розглядати справу антімайданівця Ігоря Кромського, відомого за прізвиськом «Топаз».

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Ми почали слухати справу заново. Це пов'язано з тим що суддя Сергій Діденко пішов у відставку, замість нього суддя Вікторія Чередник», — повідомив адвокат Кромського Олександр Шадрін.

За його словами, на засіданні один з потерпілих заявив відвід колегії суддів.

«Він виступав проти того, що справу слухатимуть з самого початку, на його думку, це затягує розгляд. Я, в свою чергу, теж заявив відвід, оскільки було вирішено почати не з підготовчого засідання. Суд клопотання про відвід відхилив», — сказав він.

Також суд продовжив до 26 грудня запобіжний захід Кромському у вигляді утримання під вартою без можливості внесення застави.

Нагадаємо, харків'янин Ігор Кромський був учасником охорони Антимайдану в Маріїнському парку в Києві. Його затримали 28 березня в рамках кримінального провадження, відкритого за фактом штурму Харківської облдержадміністрації 1 березня.

29 березня 2014 року Ленінський райсуд Харкова обрав йому запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. 7 квітня 2014 Кромський втік з-під домашнього арешту.

У квітні співробітники СБУ затримали Кромского під час зустрічі з журналістами російського телеканалу LifeNews. Пізніше Київський райсуд Харкова ухвалив рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою без можливості внесення застави до 28 травня. Пізніше терміни утримання під вартою неодноразово продовжували.

Кромського звинувачують за ч.1,2 ст.294 (масові заворушення), ч.2 ст.289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) та ч.2 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

Пов`язані новини