УКРАЇНА

«Суд» над політв'язнем Балухом, відкриття керченської недобудови та річниця депортації кримських татар

18 травня, 2018 19:22
УКРАЇНА/«Суд» над політв'язнем Балухом, відкриття керченської недобудови та річниця депортації кримських татар
Зберегти
Вигляд
«Суд» над політв'язнем Володимиром Балухом. В кримському «суді» допитали останніх свідків сторони обвинувачення. В їх свідченнях багато протиріч. Тим часом, стан здоров'я політв'язня дедалі погіршується. Як почувається Володимир Балух в ефірі «Громадське.Крим» о 21:00 розповів його громадський захисник архієписком Сімферопольський і Кримський Климент. А також — що написав Балух з-за ґрат у своєму

«Суд» над політв'язнем Володимиром Балухом. В кримському «суді» допитали останніх свідків сторони обвинувачення. В їх свідченнях багато протиріч. Тим часом, стан здоров'я політв'язня дедалі погіршується. Як почувається Володимир Балух в ефірі «Громадське.Крим» о 21:00 розповів його громадський захисник архієписком Сімферопольський і Кримський Климент. А також — що написав Балух з-за ґрат у своєму листі до українців?

Також в ефірі: 

  • Урочисте відкриття недобудови. Росія почала рух по Керченському мосту, який за графіком мав бути остаточно завершений лише в грудні 2019 року. Навіщо такий поспіх – розкажемо у сюжеті.
  • 74-та річниця депортації кримських татар. В Україні триває розслідування депортації кримськотатарського народу в межах національного кримінального процесу. Генеральна прокуратура допитала кілька десятків свідків депортації 1944 року. Як триває процес та що згадують очевидці? Дивіться в історіях кримських татар та інтерв'ю з головою Кримськотатарського ресурсного центру Ескандером Барієвим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фальстарт Путіна на Керченському мості

Програма «Громадське.Крим» висвітлює порушення прав людей на території анексованого півострова та історії людей, які були вимушені залишити Крим. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Реформа»

«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини