Суд не знайшов порушень у діях Національної ради з питань телебачення, яка пропустила в телеефір ролики Генпрокуратури, визнавши їх соціальними.

Суд не знайшов порушень у діях Національної ради з питань телебачення, яка пропустила в телеефір ролики Генпрокуратури, визнавши їх соціальними.

Про це йдеться в повідомленні Окружного адміністративного суду Києва.

Проти Нацради позивався Центр протидії корупції. Він вимагав визнати протиправними дії Нацради, яка визнала ролики про Генпрокуратуру «соціальною рекламою» і таким чином дозволила транслювати їх безкоштовно.

«Суд ухвалив відповідне рішення зважаючи на те, що у процесі судового розгляду не було встановлено порушень в діях відповідача, повідомлення заздалегідь недостовірних даних та особистої реклами Юрія Луценка», — йдеться в повідомленні суду.

Раніше в ефірі телеканалів з'явилася реклама, яка розповідає про досягнення Генеральної прокуратури.

Генеральна прокуратура України заперечила, що вона причетна до виготовлення та розміщення рекламних роликів про роботу відомства від імені його очільника Юрія Луценка.

У самих же роликах йдеться про:

-«спецконфіскацію грошей оточення Януковича».

-«повернення державі понад 126 гектарів земель»,

-«будівництво доріг, розвиток сільської медицини» тощо.

Усі ролики завершувалися гаслом від імені Луценка: «Виконуємо закон, встановлюємо справедливість».

На питання про те, хто може бути до цього причетним, речниця генпрокурора Сарган відповіла, що за даними «на яких її відзначили в соцмережах» йдеться про одну з громадських організацій. Як стало відомо, йшлося саме про «Українську антикорупційну асоціацію».

У Нацраді повідомили, що Генпрокуратура зверталася до Нацради за роз’ясненнями щодо надання статусу соціальної реклами роликам.

За позовом Центру протиії корупції суд відкрив провадження через «соціальні» ролики ГПУ від імені Луценка.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile