Шевченківський районний суд Києва визначив склад колегії присяжних у справі щодо вбивства журналіста Олеся Бузини, обвинуваченими в якій є Андрій Медведько та Денис Поліщук.

Шевченківський районний суд Києва визначив склад колегії присяжних у справі щодо вбивства журналіста Олеся Бузини, обвинуваченими в якій є Андрій Медведько та Денис Поліщук.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Зазначається, що троє присяжних будуть основними, вони розглядатимуть справу разом з двома професійними суддями — Євгеном Сидоровим і Тетяною Левицькою. Також суд обрав ще двох присяжних, які будуть запасними.

Захист обвинувачених висловив обурення діями суду, бо спочатку судді розглядали кандидатури присяжних без участі всіх адвокатів, а також відмовилися задовольнити клопотання про відвід суду.

Суд попередньо визначив, що засідання у цій справі відбудуться 21 серпня, 30 серпня і 26 вересня.

Нагадаємо, Олеся Бузину вбили 16 квітня 2015 року у Києві у дворі багатоквартирного будинку, в якому він мешкав. У червні того ж року затримали двох підозрюваних у вбивстві журналіста Бузини — Андрія Медведька і Дениса Поліщука.

У грудні 2016 році Дениса Поліщука було випущено під домашній арешт, а в березні 2016-го Андрія Медведька випустили під особисте зобов'язання.

У червні 2017 року столична прокуратура завершила розслідування, після чого матеріали кримінального провадження були надані сторонам для ознайомлення.

У листопаді прокуратура Києва направила до суду обвинувальний акт щодо підозрюваних у вбивстві журналіста Олеся Бузини.

Дії підозрюваних кваліфіковано п. 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою осіб) та ч. 1 ст. 263 (незаконне зберігання зброї) КК України. За вчинене їм загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

Поділитись: