Дніпровський суд Києва переніс справу побиття головою Центру протидії корупції Віталієм Шабуніним відеоблогера Всеволода Філімоненка на 26 лютого.

Дніпровський суд Києва переніс справу побиття головою Центру протидії корупції Віталієм Шабуніним відеоблогера Всеволода Філімоненка на 26 лютого.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

Захист Шабуніна клопотав про надання повного відео інциденту, аби суд зміг повністю подивитись шматок. На це Філімонов відповів, що має право не передавати архіви, оскільки є журналістом.

 «Потрібно переглянути повний запис, а не намонтоване відео, де в повному обсязі можна буде ознайомитись із поведінкою як і мого підзахисного, так і потерпілого», — сказав адвокат голови ЦПК Дмитро Онученко.

На допиті як свідок виступив головний редактор видання Flash on time news Денис Маганов, який сказав, що позивач працює у виданні за договором співпраці, а також розповідав про професійність Філімоненка.

Після допиту свідка суддя на прохання Віталія Шабуніна оголосила про перенесення розляду справи.

«Ми просимо перерву на підготовку питань для свідків Філімоненка. Адже це ті люди, які працюють з ним, і нам треба правильно підготуватись, щоб довести або спростувати факт причетності цих людей до журналістської діяльності. Перерву проситимемо на кілька днів», — сказав Громадському Віталій Шабунін.

15 січня 2017-го стало відомо, що поліція відновила справу Шабуніна і йому можуть інкримінувати до 5 років позбавлення волі саме за побиття журналіста. Філімоненко є помічником депутата «Радикальної Партії» Сергія Мельничука, але називає себе журналістом. 

Нагадаємо, 8 червня у Шабуніна стався конфлікт з Філімоненком біля військомату, куди Шабунін прийшов за повісткою. Філімоненко підійшов до Шабуніна, щоби взяти коментар, після чого Шабунін ударив його. За словами Філімоненка, він нібито спитав Шабуніна про те, чому той «не воює в АТО». 

Віталій Шабунін пояснив, що вдарив Філімоненка за те, що той у провокативній формі образив членкиню правління організації Олександру Устинову.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile