УКРАЇНА

Поліція відновила справу глави Центру протидії корупції Шабуніна і готує нову підозру

15 січня, 2018 18:51
УКРАЇНА/Поліція відновила справу глави Центру протидії корупції Шабуніна і готує нову підозру
Зберегти
Вигляд
Поліція відновила розслідування проти глави Центру протидії корупції Віталія Шабуніна і готує нову підозру про «побиття» ним помічника народного депутата Всеволода Філімоненка.

Поліція відновила розслідування проти глави Центру протидії корупції Віталія Шабуніна і готує нову підозру про «побиття» ним помічника народного депутата Всеволода Філімоненка.

Про це Громадському повідомили у ЦПК.

Сьогодні, 15 січня, в приміщенні Дніпровського районного відділку поліції відбувся перехресний допит Філімоненка та Шабуніна.

«Факт підтвердження журналістської діяльності Філімоненком потрібен слідчим саме для інкримінування Шабуніну більш тяжкої статті кримінального кодексу», — зазначають у ЦПК і додають, що Шабуніну можуть інкримінувати до 5 років позбавлення волі.

Досудове слідство у «справі Шабуніна» тягнеться вже більше півроку, проте до цього часу слідчі не завершили розслідування. Учетверте вони продовжують терміни розслідування через прокуратуру, обґрунтовуючи таку необхідність кожного разу іншими обставинами.

Наразі стаття, яку інкримінують Шабуніну, передбачає виправні роботи терміном до двох років або обмеженням чи позбавленням волі до трьох років.

Нагадаємо, 8 червня у Шабуніна стався конфлікт з Філімоненком.

Це сталося біля військомату, куди Шабунін прийшов за повісткою. Філімоненко підійшов до Шабуніна, щоби взяти коментар, після чого Шабунін ударив його. За словами Філімоненка, він нібито спитав Шабуніна про те, чому той «не воює в АТО». Віталій Шабунін пояснив, що вдарив Філімоненка за те, що той у провокативній формі образив членкиню правління організації Олександру Устинову.

Слідчі готували підозру в «побитті журналіста», однак після звернення журналістів та громадськості перекваліфікували статтю.

16 серпня 2017-го голові Центру протидії корупції Шабуніну повідомили про підозру в нанесенні тілесних ушкоджень середньої тяжкості. Суд відпустив голову ЦПК Шабуніна під особисте зобов'язання.

Філімоненко помічником депутата Радикальної Партії Сергія Мельничука, але називає себе журналістом. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МВФ не погоджується з наявною редакцією президентського законопроекту про Антикорупційний суд.

Пов`язані новини