Центральний апеляційний господарський суд залишив без змін рішення суду першої інстанції та постановив розірвати договір, яким Запорізький титано-магнієвий комбінат (ЗТМК) передавався в управління українському олігарху Дмитру Фірташу.

Про це йдеться у рішення суду.

«Таким чином, позовна вимога про розірвання договору про заснування Товариства з обмеженою відповідальністю «Запорізький титано-магнієвий комбінат» є обґрунтованою та підлягає задоволенню», — повідомляють у прес-службі суду.

Нагадаємо, що Запорізький господарський суд розірвав договір про заснування ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат», укладений між Фондом держмайна та компанією Фірташа «Толеріс Трейдинг Лімітед». Договір уклали у 2013 році нібито з метою залучення інвестицій у прогресивні технології та створення високорентабельного виробництва.

Унаслідок укладання договору було створено приватну компанію, якою фактично володів український олігарх Дмитро Фірташ, попри те, що частка держави складала 51%.

Нагадаємо, наприкінці 2016 року Спеціальна антикорупційна прокуратура подала до Господарського суду Києва позов з вимогою розірвання договору про заснування ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дефолт або гроші Китаю: чому Україні загрожує криза і що з цим робити

Раніше повідомлялось, що у Фонді держмайна виключили низку великих підприємств з переліку на приватизацію у 2018 році.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile