Антикорупційний суд 16 вересня змінив запобіжний захід для колишнього голови Одеської поліції Дмитра Головіна з цілодобового домашнього арешту на нічний домашній арешт.

Про це hromadske повідомила адвоката Головіна Тетяни Сягровець.

Водночас прокурор вимагав не змінювати запобіжний захід, оскільки Головін жодного разу не просив покинути свій дім для роботи або виконання батьківського обов’язку. Проте суддя вирішив відмовити прокурору, хоч і залишив електронний браслет.

Арешт у Дмитра Головіна триватиме до 25 вересня.

Нагадаємо, колишнього начальника поліції Одеської області Дмитра Головіна затримали 25 липня. Головіна та його заступника підозрюють у заволодінні цигарками, які були речовим доказом у поліцейському розслідуванні. Ймовірно, Головін допомагав контрабандистам легалізовувати цигарки, які незаконно прибували в одеський порт. Також вдома у Головіна знайшли 26 тисяч євро і 13 тисяч доларів готівкою.

23 квітня Головін подав у відставку з посади начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області. Замість нього призначили Олега Беха, який раніше був начальником Головного управління в Харківській області.

Поділитись: