Печерський районний суд Києва продовжив до 10 жовтня терміни розслідування у справі про начебто незаконне призначення першого заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка, де фігурує п'ятий президент і чинний депутат Петро Порошенко.

Таким чином суд задовольнив клопотання слідства, йдеться у трансляції Судової влади України.

Попередній термін розслідування спливав 10 липня. Прокурор просив дати слідству ще три місяці, щоб дослідити телефонні з'єднання тих, хто фігурує у справі, провести додаткові допити та експертизи.

Також сьогодні, 8 липня, Печерський суд Києва обирає Порошенку запобіжний захід у цій справі.

Нагадаємо, 10 червня Державне бюро розслідувань вручило підозру Порошенку у справі про призначення заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка. Сталося це тоді, коли він прийшов на допит у ДБР.

Натомість представник Офісу генпрокурора, який не представився, хотів вручити підозру. Порошенко та його захисники називають такі дії незаконними, посилаючись на те, що повідомляти про підозру депутату має генеральний прокурор.

А ось генеральна прокурорка Венедіктова переконує, що вона має всі законні підстави доручити іншим прокурорам здійснити письмове повідомлення про підозру. За її словами, це передбачено частиною 2 статті 481 Кримінального процесуального кодексу.

18 червня Петру Порошенку мали обирати запобіжний захід. Прокуратура спершу просила про арешт з правом застави у 10 млн грн, а потім — особисте зобов'язання. Згодом засідання суду перенесли на 1 липня, а потім зробили перерву до 8 липня.

Поділитись: