Солом’янський районний суд Києва призначив до розгляду по суті обвинувальний акт стосовно голови Державної аудиторської служби України Лідії Гаврилової.

Солом’янський районний суд Києва призначив до розгляду по суті обвинувальний акт стосовно голови Державної аудиторської служби України Лідії Гаврилової.

Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Їй інкримінують незаконне збагачення та декларування недостовірної інформації (ч.3 ст.368-2, ст.366-1 Кримінального кодексу України).

За версією детективів Національного бюро, голова Державної аудиторської служби впродовж 2015–2017 років отримала у власність активи на загальну суму майже 10 мільйонів гривень.

«Законність підстав набуття власності не підтверджена доказами, а їхня вартість значно перевищує законні доходи посадовця», — зазначили в САП.

Також, на переконання слідства, Гаврилова внесла завідомо недостовірні відомості до щорічних е-декларацій за 2015 (понад 2,86 млн грн) та 2016 роки (понад 4,67 млн грн).

Слідство вважає, що вона вдалася до таких дій умисно, ймовірно, з метою приховування від відповідних державних органів та громадськості свого реального майнового стану та всього наявного у неї та членів її сім’ї майна.

Обвинувальний акт щодо посадовиці був скерований до суду прокурорами САП 30 березня 2018 року.

23 січня детективи НАБУ повідомили голові Гавриловій про підозру у незаконному збагаченні. Згодом главу аудиторської служби Гаврилову відпустили під особисте зобов'язання

Також суд не відсторонив Гаврилову від посади голови Держаудитслужби. Прокурори САП подали апеляцію на рішення суду. Зокрема, їх зацікавив лист-характеристика Гаврилової від Кабінету міністрів, який характеризує чиновницю «з хорошого боку».

Сама Гаврилова вважає розслідування проти неї «помстою».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile