Солом’янський суд Києва розглядає клопотання про відсторонення підозрюваного Геннадія Труханова з посади міського голови Одеси.

Солом’янський суд Києва розглядає клопотання про відсторонення підозрюваного Геннадія Труханова з посади міського голови Одеси.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Під судом стоїть кілька сотень поліцейських і нацгвардійців, які вишикувалися у кордони і пропускають до суду лише після перевірки речей і документів.

Геннадій Труханов на засіданні суду, де розглядається клопотання щодо усунення з посади міського голови Одеси, 22 лютого 2018 Фото: Дмитро Реплянчук/Громадське

Біля одного з кордонів стоять кілька десятків людей у камуфляжі з шевронами батальйону «Донбас».

Під самим судом близько 30 людей влаштували акцію протесту проти Труханова.

«Ми приїхали з Одеси, хочемо, аби і в Києві нас почули. Труханов вже довгий час розкрадає Одесу, але київська влада цього не хоче помічати», — сказав у коментарі Громадському учасник акції Микола.

За словами заступника керівника поліції Києва Руслана Кузьменка, зараз під судом ситуація спокійна і нікого не затримували.

«Зараз ми тут виконуємо лише превентивну функцію. Нікого не затримано, заборонених предметів також не було виявлено», — сказав Кузьменко у коментарі Громадському.

Глава МВС Арсен Аваков повідомив, що відібрав нагородну зброю у чоловіка, який 15 лютого під судом над міськголовою Одеси Геннадієм Трухановим у Києві застосував її і поранив поліцейського.

Нагадаємо, біля суду, де слухали справу Труханова, сталися сутички і постріли. Унаслідок сутичок поблизу суду було поранено 4 людини, серед них — поліцейський.

Згодом суд відпустив на поруки депутатів Олександра Федорченка, якого підозрюють у пораненні поліцейського 15 лютого біля Солом’янського райсуду Києва. Ним виявився доброволець батальйону «Донбас», з позивним «Брест».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тітушки, стрілянина і друзі-депутати: Як Одеса рятувала Труханова в Києві

Поділитись: