УКРАЇНА

Міськголову Одеси Труханова відпустили на поруки депутата Голубова

15 лютого, 2018 18:01
УКРАЇНА/Міськголову Одеси Труханова відпустили на поруки депутата Голубова
Зберегти
Вигляд
lead
Міського голову Одеси Труханова суд відпустив на поруки народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Дмитра Голубова.

Міського голову Одеси Труханова суд відпустив на поруки народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Дмитра Голубова. 

Зазначимо, що одесит Голубов у 2005 році обвинувачувався у шахрайстві і йому загрожувало до 12 років позбавлення волі. Тоді Солом'янський суд Києва віддав на поруки Голубова двом депутатам від «Партії регіонів» Демьохіну та Макєєнку, вони ж внесли за колегу по 50 тисяч гривень кожен.

Згодом Солом'янський суд виправдав Голубова посилаючись на «відсутність складу злочину».

Прокуратура просила суд узяти Труханова під варту з альтернативою виходу під заставу у розмірі 50 мільйонів гривень.

У суді Труханов пообіцяв не залишати Україну на час слідства. Зазначимо, що його адвокат — колишній захисник звільненого глави ДФС Романа Насірова

Під стінами суду, де слухають справу Труханова, сталися сутички і постріли. Унаслідок стрільби дістав поранення один правоохоронець.

НАБУ розслідує можливе заволодіння Геннадієм Трухановим та іншими посадовцями Одеської міськради коштами місцевого бюджету у великих розмірах. Ідеться про купівлю заводу важкого кранобудування «Краян», який у 2016 році міськрада придбала у підприємства «Девелопмент Еліт» за ціною 185 млн.

Вранці 14 лютого в аеропорту «Бориспіль» Труханова затримали прикордонники і передали співробітникам Національного антикорупційного бюро (НАБУ).

Раніше НАБУ заочно повідомило про підозру  Труханову і чотирьом його заступникам. САП та НАБУ поштою направили повідомлення про підозру чиновникам.

Загалом підозри відправили Труханову, його заступнику Павлу Вугельману, директору департаменту комунальної власності Олексію Спектору, голові комісії міськради з питань комунальної власності Василю Шкрябаю і ще одному чиновнику мерії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Одеські чиновники ходять по тонкій кризі — це особливості клімату», — відомі одесити про справу Труханова

Геннадій Труханов не з'являвся на роботі з 26 грудня, коли офіційно взяв відпустку на 22 дні — до 18 січня. У січні та лютому Труханову багаторазово продовжували відпустку, кілька разів він офіційно брав закордонне відрядження.

Пов`язані новини