Суддя Тетяна Хаустова вирішила відкласти засідання у справі екс-голови Торецька Володимира Сліпцова. Таке рішення було ухвалене після того, як до підсудного на засідання приїхала швидка допомога.

Суддя Тетяна Хаустова вирішила відкласти засідання у справі екс-голови Торецька Володимира Сліпцова. Таке рішення було ухвалене після того, як до підсудного на засідання приїхала швидка допомога.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

Сам екс-очільник Торецька розповів журналістам, що він постійно на перебуває в лікарні на стаціонарному лікуванні і покидає медзаклад лише на період судових засідань.

Прокурор у справі клопоче про взяття Сліпцова під варту.

Обвинувачення наполягає, що є ризики того, що Сіпцов може тиснути на свідків, а також може втекти на непідконтрольні території.

Натомість захист Сліпцова вважає такі аргументи обвинувачення необгрунтованими.

«Більшість, а це 48 свідків обвинувачення в справі Сліпцова в суді вже допитані. Тому який може бути тиск на суд? Так само, як Сліпцов може втекти на непідконтрольні території, якщо він добровільно мав шанс туди поїхати і відмовився?», — пояснює журналістам адвокат колишнього міського голови Торецька.

Саме засідання проходить у закритому режимі вже майже рік. Про це клопотав захист Сліпцова.

Справа екс-очільника Торецька стала прецедентною після того, як він відмовився від обміну 27 грудня 2017 року уже будучи на непідконтрольній території в Горлівці. Для того, щоб обміняти Сліпцова прокуратура клопотала 14 грудня про скасування йому запобіжного заходу. До того Сліпцов був під вартою. Тепер же, коли Сліпцов відмовився від обміну, прокуратура знову клопоче відправити його під варту.

Захист Сліпцова пояснював, що чоловік погодився на обмін, тому що це був єдиний його шанс бути звільненим з-під варти. Сам Сліпцов на запитання кореспондента Громадського сказав, що він ні в чому не винен: за референдум не голосував, підписів під таким рішенням не ставив, лише вів засідання ради, яке і так було нелегітимним, тому що не було ні секретаря, ні лічильної комісії.

«Голосують же депутати, а тепер вони всі свідки в моїй справі», — каже Сліпцов.

Нагадаємо, його обвинувачують в посяганні на територіальну цілісність та в участі в незаконній організації «ДНР».

27 грудня на Донбасі відбувся обмін заручників. Це перший за два роки та найбільший обмін. За даними СБУ,  на підконтрольну територію повернулися 73 заручники. Україна передала на окуповану територію 233 людини. 

Україна не передавала засуджених за вбивства, повідомила омбудсмен Валерія Лутковська. Уповноважена також зазначила, що повний обмін заручників «всіх на всіх» відбудеться після завершення війни на Донбасі. 

ДИВІТЬСЯ: «Про це треба забути, бо може поїхати дах» — звільнений з полону бойовиків Олександр Олійник.

Поділитись: