У Солом’янському районному суді Києва на засіданні щодо відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова оголосили перерву до 10 години ранку 8 червня, адже закінчився робочий день

У Солом’янському районному суді Києва на засіданні щодо відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова оголосили перерву до 10 години ранку 8 червня, адже закінчився робочий день.

Про це із зали суду повідомляє кореспондент Громадського.

Наступного дня на засіданні продовжаться дебати щодо стягнення застави в розмірі 100 млн грн, яку вніс Насіров, у дохід держави.

Раніше повідомлялося, що НАБУ вимагає стягнути в дохід держави 100 млн застави за Насірова. Таке клопотання ініційоване у зв'язку з невиконанням обов'язків, покладених на Насірова рішенням суду.

Під час судового засідання 7 червня прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Роман Симків повідомив, що Насіров отримав паспорт громадянина Великої Британії з серійним номером 508434080 у січні 2013 року.

Напередодні дружина глави ДФС Насірова Катерина Глімбовська заявила, що готова посидіти в СІЗО замість нього. 

Нагадаємо, що 2 березня детективи НАБУ вручили підозру главі ДФС Роману Насірову. На думку слідства, Насіров дав дозвіл на розстрочення податкових боргів підприємствам народного депутата Олександра Онищенка. Тим самим, Насіров завдав збитків бюджету на 2 млрд гривень, заявив прокурор САП Назар Холодницький.

Кабмін відсторонив Насірова від посади на період слідства.

7 березня суд заарештував голову ДФС Насірова на два місяці з заставою у 100 млн гривень.16 березня главу ДФС Насірова випустили з Лук’янівського СІЗО.

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі заявили, що дружина Насірова внесла за нього заставу в розмірі 100 млн гривень. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: