ENRU

Суд скасував заборону Трампа на в'їзд мігрантам з мусульманських країн

117387ada329b4418
Фото: EPA

Апеляційний суд США у Нью-Йорка 7 вересня скасував рішення адміністрації президента США Дональда Трампа про тимчасову заборону на в’їзд біженців до Сполучених Штатів.

Суд визнав нечинним відповідний указ, що стосувався мігрантів  з шести переважно мусульманських країн, і визнав, що біженці, які мають «добросовісні» відносини з відповідними американськими агенціями, повинні мати можливість в'їзду до країни, передає «Радіо Свобода».

Суд також постановив, що бабусі, дідусі, племінники, дядьки, тітки, двоюрідні брати і сестри мешканців США мають бути звільнені від 90-денної заборони Трампа на прийом людей, які прибувають з Ірану, Судану, Сирії, Лівії, Сомалі та Ємену.

Верховний суд США у червні постановив, що заборона Трампа не має застосовуватися до людей з «добросовісними» відносинами з громадянами або організаціями США. Адміністрація по-своєму трактувала постанову суду і продовжувала забороняти прийом біженців, що оскаржила влада штату Гаваї.

Апеляційний суд підтримав позов цього штату.

Нагадаємо, нова версія імміграційного указу Трампа передбачає 90-денну заборону на в'їзд для жителів шести країн, якщо вони не мають близьких сімейних або ділових зв'язків у США.

Саме у цьому варіанті указу бабусі, дідусі, племінники, дядьки, тітки, двоюрідні брати і сестри не входили до кола «близьких сімейних зв'язків».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram