Деснянський районний суд Чернігова визначив 50 годин громадських робіт для чоловіка, що кидав пляшки у стелу Героїв Небесної Сотні 15 липня. За декілька днів після скоєного чоловіка прив'язали до стовпа, прикріпивши табличку «Я ватник».

Деснянський районний суд Чернігова призначив 50 годин громадських робіт для чоловіка, який кидав пляшки у стелу Героїв Небесної Сотні 15 липня. Зазначимо, що за декілька днів після скоєного чоловіка прив'язали до стовпа, прикріпивши табличку «Я ватник».

Про це рішення суду повідомляє прес-служба Чернігівської області.

На правопорушника склали протокол за статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення — дрібне хуліганство.

Окрім 50 годин громадських робіт, чоловік також має сплатити 352 гривні судового збору.

Нагадаємо, 20 липня цього ж чоловіка прив'язали до стовпа на вулиці Чернігова, прикріпивши йому до грудей табличку з написом «Я ватник».

Пізніше у прес-службі Чернігівської поліції повідомили, що чоловік, якого прив'язали до стовпа, не має претензій до людей, які його прив'язали, та заяви про напад в поліцію писати не буде.

Чернігівська поліція відкрила кримінальне провадження через дії невстановлених осіб, які прив’язали до стовпа чоловіка, за частиною 2 статті 296 Кримінального кодексу (Хуліганство, вчинене групою осіб).

 

Поділитись: