Солом'янський суд Києва вирішив взяти під варту колишнього народного депутата Дмитра Крючкова, підозрюваного у махінаціях в енергетиці. Про це із залу суду передає кореспондентка Громадського.

Суд ухвалив рішення про утримання Крючкова під вартою терміном на 45 діб від моменту затримання та із правом внесення застави у сумі 7,11 мільйона гривень.

Також на Крючкова поклали всі обов‘язки передбачені КПК, у тому числі здати закордонні паспорти і носити електронний браслет.

Сам Крючков, коментуючи рішення суду, заявив, що гроші на заставу зможе знайти.

На питання кореспондентки Громадського, чи буде свідчити Крючков проти президента Петра Порошенка, він відповів: «Давайте завтра».

Раніше Крючков звинуватив директора НАБУ Артема Ситника в отриманні хабара від ХК «Енергомережа», власником якої був Крючков. 

Нагадаємо, 17 квітня у Солом'янському суді Києва розпочалось засідання суду з обрання запобіжного заходу екс-депутату Крючкову, якого напередодні детективи НАБУ затримали в міжнародному аеропорту «Бориспіль».

На засіданні Крючков заперечив звинувачення правоохоронців та розповів про вплив на нього соратника президента Ігоря Кононенка.

Нагадаємо, 28 березня журналісти «Схем» опублікували розслідування про причетність Кононенка до виведення коштів з обленерго. За даними журналістів, соратник президента разом із олігархами братами Суркісами через компанії-прокладки виводять кошти за кордон. Контрольні акції обленерго належать державі, але насправді ними керують міноритарні акціонери Суркіси. Згідно з розслідуванням, до схеми був залучений бізнесмен Дмитро Крючков, який втік з України. Із телефонних розмов, отриманих журналістами, відомо, що Крючков відвозив в офіс Кононенка готівку.

Поділитись: