Суд частково задовольнив клопотання ГПУ, призначивши Міхеілу Саакашвілі запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.

Апеляційний суд Києва частково задовольнив клопотання Генпрокуратури, призначивши лідеру партії «Рух нових сил» Міхеілу Саакашвілі запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту з 22:00 до 7:00.

Відповідне рішення прийняла колегія суддів на засіданні в п'ятницю, повідомив Громадському адвокат Саакашвілі Павло Богомазов.

Він зазначив, що арешт передбачено до 5-го лютого. Також у рішенні суду не ідеться про електронний браслет.

Оскаржити це рішення захист не може.

22 січня Київський апеляційний адміністративний суд частково задовольнив клопотання адвокатів Саакашвілі про відвід колегії суддів.

Нагадаємо, у грудні минулого року позбавленого громадянства Міхеіла Саакашвілі затримали в Києві. 11 грудня Печерський суд Києва відмовив у клопотанні прокурорів узяти під домашній арешт Міхеіла Саакашвілі та відпустив його на час слідства. Прокуратура оскаржила відмову суду. 

Генпрокуратура подала апеляцію на це рішення з вимогою призначити домашній арешт. Тоді низка нардепів завили, що готові взяти політика на поруки. 

22 грудня проти судді, яка відпустила Саакашвілі, відкрили дисциплінарне провадження. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи загрожує Саакашвілі екстрадиція?

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile