Cуд у Нідерландах відхилив прохання 69-річного пенсіонера, який просив змінити дату його народження у документах з 1949-го на 1969-й. Таким чином, чоловік хотів законно «омолодитися» на 20 років. Про це повідомляє The Guardian.

У листопаді Еміль Рателбанд заявив, що почуває себе на 20 років молодше і звернувся до суду з прохання змінити його вік, внісши відповідні корективи у документи. Рателбанд хотів офіційно змінити своє дату народження з 11 березня 1949 року на 11 березня 1969 року і порівнював це із зміною статі.

Він також був готовий відмовитися від пенсії заради зміни віку.

У понеділок, 3 грудня, суд оприлюднив постанову, у якій відмовив виконати прохання голландського пенсіонера.

У рішенні суду йдеться, що законодавство Нідерландів передбачає, що права і обов’язки громадян настають у певному віці, зокрема, право голосу чи обов'язок відвідувати школу.

«Якби прохання пана Рателбанда було виконане, ці вікові вимоги стали б безглуздими», — пояснили у суді.

Журналістам у суді повідомили, що «пан Рателбанд вправі відчувати себе на 20 років молодше і діяти відповідним чином».

«Але внесення поправок в дату його народження призведе до зникнення 20-річних записів з реєстру народжень, смертей, шлюбів та зареєстрованих партнерств. Це мало б безліч небажаних юридичних і соціальних наслідків», — зазначилии у суді.

Крім того, у суді заявили, що пенсіонер не зміг переконати суд в тому, що він страждає від дискримінації за віком. Чоловік раніше стверджував, що він «піддається дискримінації через свій вік» при прийомі на роботу і при пошуку відносин у Tinder.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile