Суд у місті Покіпсі (штат Нью-Йорк) тимчасово заборонив видавати книжку про американського президента Дональда Трампа, яку написала його племінниця Мері Трамп. У видавництві книжку назвали «викривальною».

Про це повідомляє Politico.

Таким чином суд задовольнив позов молодшого брата Трампа Роберта. За словами брата, книжка порушує угоду про нерозголошення, яку уклали після смерті їхнього батька Фреда Трампа у 1999 році.

Книжку під назвою «Забагато й ніколи не достатньо. Як моя сім’я створила найнебезпечнішого чоловіка на світі» мали випустити 28 липня. Втім суд заборонив друкувати чи розповсюджувати твір у будь-якому вигляді, поки не ухвалять постійне рішення за позовом Роберта Трампа. Невідомо, скільки на це знадобиться часу.

Адвокати Мері Трамп та видавництва Simon & Schuster подали апеляцію на рішення. Вони запевняють, що твір важливий через те, що Трамп планує переобиратися на посаду президента, тому не можна «зупиняти її видавництва навіть на день».

Як раніше повідомляв BBC, у книзі може йтися про те, як Мері Трамп передавала американським ЗМІ конфіденційні дані про Трампа, на основі яких ті робили розслідування, а також про життя його сім’ї, зокрема стосунки з батьком Фредом Трампом.

Нагадаємо, 23 червня у продаж надійшли мемуари ексрадника Трампа з національної безпеки Джона Болтона. Цю книгу також хотіли не допустити до друку: Міністерство юстиції США через суд хотіло добитися зняття тиражу, але суд став на бік Болтона.

Поділитись: