УКРАЇНА

Яремчанський суд припинив розгляд справ через відсутність суддів

20 серпня, 2018 20:41
УКРАЇНА/Яремчанський суд припинив розгляд справ через відсутність суддів
Зберегти
Вигляд
Яремчанський міський суд Івано-Франківської області припинив працювати в повному обсязі через відсутність суддів.

Яремчанський міський суд Івано-Франківської області припинив працювати в повному обсязі через відсутність суддів.

Як повідомляє прес-служба суду, канцелярія продовжує здійснювати прийом та реєстрацію заяв, позовних заяв, матеріалів і клопотань поліції, обвинувальних актів. Однак здійснити автоматизований розподіл та передати справи та матеріали на розгляд суду  не можливо, у зв'язку з відсутністю суддів.

У суді повідомили, що в судді Андрія Іванова закінчився строк повноваження на посаді. За штатним розписом у суді передбачено 3 посади суддів, які на даний час є вакантними.

«За зазначених обставин цивільні справи зберігаються у канцелярії суду до призначення суддів. Кримінальні провадження, клопотання слідчих органів, справи про адміністративні правопорушення та інші матеріали згідно чинного законодавства направляються до Апеляційного суду Івано-Франківської області для вирішення питання їх розгляду в  інших судах  області», — ідеться у повідомленні.

В Україні триває судова реформа. Зокрема, оновлюєтсья Верховний суд, скасовують районні суд, починають роботу адміністративні суди. Також в Україні мають створити Антикорупційний суд, який розглядатиме справи про корупцію серед топ-чиновників. 

2 серпня Вища кваліфікаційна комісія суддів оголосила конкурс на посади в Антикорупційний суд.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Реформа»: очищення судів, способи тиску на владу та ризики скасування «спрощенки»

Більше про:
# Яремче
# судді
Пов`язані новини