УКРАЇНА

Суд в анексованому Криму залишив у силі вирок фігуранту «справи диверсантів» Сулейманову

9 жовтня, 2017 13:29
УКРАЇНА/Суд в анексованому Криму залишив у силі вирок фігуранту «справи диверсантів» Сулейманову
Зберегти
Вигляд
Так званий Верховний суд в анексованому Криму залишив у силі вирок фігуранту «справи кримських диверсантів» Редвану Сулейманову.

Так званий Верховний суд в анексованому Криму залишив у силі вирок фігуранту «справи кримських диверсантів» Редвану Сулейманову.

Про це повідомляє «Крим.Реалії».

Суд відхилив апеляцію захисту Сулейманова на вирок Залізничного суду, його направлять відбувати покарання в колонії загального режиму.

Адвокат Сулейманова Еміль Курбедінов просив визнати підзахисного невинним.

Він нагадав про наявність в справі суперечливих рішень про запобіжний захід.

За його словами, одним рішенням суддя відмовив у продовженні тримання під вартою, другим — задовольнив вимоги ФСБ про продовження арешту підсудного.

Сам Сулейманов просив визнати його винним за менш важкою частиною статті, яка не передбачала позбавлення волі.

Водночас прокурор на засіданні суду назвав призначене судом першої інстанції покарання «обґрунтованим» і таким, що «відповідає характеру злочину і розміру збитку».

У серпні фігуранта сфабрикованої справи про так званих диверсантів в анексованому Росією Криму Редвана Сулейманова засудили до одного року в 8 місяців позбавлення волі та штрафу.

Редвана Сулейманова російські силовики затримали в Криму рік тому. На оперативному відео ФСБ Сулейманов, як і Євген Панов, і Андрій Захтей, «зізнався», що вони — українські диверсанти і нібито за наказом Головного управління розвідки та Міноборони готували диверсії.

Сам Сулейманов у минулому — український військовий, служив у Перевальному, важко переживав блокування частини російськими «зеленими чоловічками». Після анексії виїхав на материкову Україну, звільнився в запас. Жив у Запоріжжі. Під час одного з приїздів до Криму схоплений співробітниками ФСБ Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Історія «кримських диверсантів»: вирок Редвану Сулейманову

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини