Київський апеляційний суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги поліцейського Василя Мельникова, якого підозрюють у побитті ногами учасника праворадикальної організації С14.

Захист Мельникова оскаржував взяття його під варту із правом внесення застави. Утім суд відмовив у задоволення скарги.

Нагадаємо, поліцейського Василя Мельника, якого підозрюють в переміщенні влади або службових повноважень під час сутичок, взяли під варту з правом застави у розмірі 115 тисяч 200 гривень. Після внесення застави Мельников вийшов з-під варти і розповів свою версію інциденту в Подільському райвідділку поліції.

9 лютого перед зустріччю кандидатки в президенти Юлії Тимошенко з виборцями правоохоронці затримали людей, які йшли на акцію «Хто замовив Катю Гандзюк?». Як повідомила кореспондентка Громадського, поліція затримала членів націоналістичних організацій С14, «Невідомий патріот» та «Традиції й порядок».

Учасники акції стверджують, що поліція застосувала силу під час затримання, забрала їхні речі та відмовилася віддавати. Через це затримані почали «протестувати», після чого, за словами активістів, поліція застосувала сльозогінний газ та побила їх.

Держбюро розслідувань порушило кримінальну справу через можливе перевищення влади працівниками поліції.

Водночас у поліції заявили, що затримані не мають стосунку до мирної акції «Хто замовив Катю Гандзюк?», яка проходила на Контрактовій площі. Також поліція вважає, що затримані намагалися захопити Подільський райвідділок.

Увечері 9 лютого активісти поїхали до будинку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та «обстріляли» його салютами, протестуючи проти дій поліції.

Поділитись: