ENRU

Оболонський суд відмовив захисту Януковича перенести засідання до рішення Апеляційоного

Оболонський суд Києва відмовив захисту екс-президента України Віктора Януковича у перенесенні засідання у справі про державну зраду.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Адвокати подали клопотання до Апеляційного суду про зміну підсудності даної справи (яку розглядає Оболонський суд) через «тиск з боку Генерального прокурора на даний суд». І звернулися до Оболонського суду відкласти засідання з 4 травня до рішення Апеляційного суду.

«Ми вважаємо, що було втручання в автоматизовану систему розподілу суддів для призначення «потрібних суддів», — сказав адвокат Віталій Сердюк.

Також адвокати стверджують, що Віктор Янукович не повідомлений у встановлений спосіб про місце та час даного судового засідання.

Але прокурор Руслан Кравченко стверджує, що зміни до закону про заочне засудження дає прокуратурі змогу викликати Януковича на суд через публікацію повістки в урядових виданнях України.

Нагадаємо, 3 травня прес-секретар Януковича Юрій Кірасір повідомив, що Інтерпол документально підтвердив, що зняв з розшуку колишнього президента України Віктора Януковича та його сина Олександра. В ГПУ заявили, що зняття з розшуку не вплине на судовий процес над ним.

Інтерпол оголосив у розшук Віктора Януковича у січні 2015 року, але згодом скасував оголошення про розшук Януковича через оскарження захисту. 

У свою чергу, в ГПУ заявляють про намір оскаржити рішення Інтерполу про зняття Януковича з розшуку.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram