УКРАЇНА

Суд відправив під домашній арешт підозрювану у відмиванні «коштів Януковича»

31 січня, 2018 22:22
УКРАЇНА/Суд відправив під домашній арешт підозрювану у відмиванні «коштів Януковича»
Зберегти
Вигляд
Суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту голові наглядової ради «Вернум Банку» Наталії Ігнатченко.

Суд обрав запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту голові наглядової ради «Вернум Банку» Наталії Ігнатченко.

Про це повідомляє «112-Україна».

Ігнатченко підозрюють у відмивання через підконтрольні підприємства-нерезиденти коштів, отриманих оточенням екс-президента Віктора Януковича.

«Наталі Ігнатченко обрали запобіжний захід — домашній арешт з 21:00 до 7:00 з електронним браслетом. Прокурори вимагали утримання під вартою або внесення застави в розмірі 1 млрд грн», — йдеться в повідомленні.

31 січня генпрокурор Юрій Луценко повідомив про затримання голови наглядової ради «Вернум Банку» Наталії Ігнатченко за підозрою у відмиванні коштів злочинної організації екс-президента Віктора Януковича. 

«Вернум Банк» заснований у 2009 році. Його єдиним власником через ТОВ «Люкс-Інфо» є Наталія Ігнатченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 500 слів про «гроші Януковича»

10 січня телеканал Al Jazeera оприлюднив рішення Краматорського районного суду Донецької області від 28 березня 2017 року, яке дозволило генеральному прокурору Юрієві Луценку минулої весни конфіскувати 1,5 мільярди доларів, які за даними слідства, з країни вивела команда екс-президента Віктора Януковича. 

Водночас ідеться і про те, що вивести $ 1,5 млрд коштів Януковичу допомогла компанія ICU, яку очолювала екс-глава НБУ Гонтарева. 

У 2014 році новопризначена голова Національного банку України Валерія Гонтарєва пішла з поста глави ради директорів групи Інвестиційний Капітал Україна (ICU) і продала свою частку групі. 

Луценко ж спростовує участь ICU у закордонних операціях з «грошима Януковича».

Пов`язані новини