Деснянський суд Києва відпустив на поруки народних депутатів ще двох затриманих після погромів на станції «Лісовій» — Ярослава Ткаченка та Романа Шевченка.

Деснянський суд Києва відпустив на поруки народних депутатів ще двох затриманих після погромів на станції «Лісовій» — Ярослава Ткаченка та Романа Шевченка.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

Відтак,  Ткаченка відпустили на поруки народного депутата, лідера партії «Національний корпус» Андрія Білецького, а Шевченка — на поруки депутата Борислава Берези.

«По жодному з них не доведено їх участі. Тому моє рішення є одностайне. Також я воював з цими хлопцями, тому я не можу їх не підтримати. Їхні дії є близькі до моїх внутрішніх переживань, тому я їх підтримав. Також, їх же не звинувачують у тяжких злочинах, тому, вважаю, що під час слідства вони мають бути на волі», — прокоментував рішення Білецький.

Прокуратура Києва коментувати рішення суду відмовилась.

Обидвом підозрюваним прокурори клопотали про нічний домашній арешт, але клопотання правоохоронців не було підтримане.

Раніше повідомлялось, що суд відпустив на поруки депутата Білецького затриманого екс-бійця «Азову» Павла Морозова.

Нагадаємо, у Києві на станції метро Лісова власник кіоску під час конфлікту вдарив в обличчя військового пенсіонера і зламав йому ніс.  Згодом поліція Києва затримала чоловіка, який побив пенсіонера, його підозрюють у хуліганстві.

Відео побиття чоловіка у Facebook виклала дочка потерпілого. Вона ж і описала у соцмережі увесь конфлікт, що стався. 

На наступний день після інциденту представники праворадикальних організацій погромили кіоски, працівник одного з яких побив пенсіонера.

Директор «Базару на Лісовій» Артем Антонов повідомив Громадському, що одразу розірвав договір із арендарем Михаїлом, який торгував у кіоску, працівник якого вдарив пенсіонера.

Поділитись: