ENRU

Суд розглядатиме справу про держзраду Януковича по суті 26 червня

Оболонський райсуд Києва ухвалив рішення щодо розгляду справи про держзраду екс-президента Віктора Януковича по суті і призначив перше засідання на 26 червня на 10:00.

Відповідне рішення колегії суддів Оболонського суду оголосив суддя Владислав Дев'ятко.

«Призначити судовий розгляд кримінального провадження на підставі обвинувального акту стосовно обвинуваченого Януковича В.Ф. за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110, ч. 1 ст. 111 КК України у відкритому судовому засіданні у приміщенні Оболонського суду Києва з викликом учасників судового провадження на 10:00 26 червня 2017 років», — сказав суддя.

Суд погодився з позицією сторони захисту щодо недоцільності на стадії підготовчого засідання вирішувати питання про проведення заочного розгляду справи і вирішив це розглянути його під час розгляду справи по суті.

Суддя анонсував, що на наступному засіданні буде заслухано сторону обвинувачення, яка оголосить обвинувальний акт.

А також буде вирішено питання щодо доказів, які необхідно дослідити, та порядку їх дослідження.

Перше судове засідання призначене на 26 червня. Наступні засідання відбудуться: 29 червня; 6 липня; 12 липня; 13 липня; 3 серпня; 10 серпня; 17 серпня; 23 серпня та 31 серпня.

Нагадаємо, у п'ятницю 16 червня в Оболонському суді Києва відбулось підготовче засідання у справі про державну зраду колишнього президента України Віктора Януковича.

Під час засідання суддя заявив про готовність надати Януковичу охорону в Україні.

Януковича обвинувачують у державній зраді та посяганні на територіальну цілісність. Ці статті передбачають довічне ув’язнення. За даними слідства, у березні 2014 року Янукович закликав керівництво Російської Федерації ввести регулярні війська в Україну.

Детальніше про справи екс-президента читайте у публікації Громадського: «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram