УКРАЇНА

Суд вирішив, що адвокату Януковича не обов'язково бачитись із підзахисним

19 жовтня, 2017 17:25
УКРАЇНА/Суд вирішив, що адвокату Януковича не обов'язково бачитись із підзахисним
Зберегти
Вигляд
Судді Оболонського райсуду Києва вирішили продовжити розглядати справу за підозрою екс-президента Віктора Януковича у держзраді попри те, що його адвокат не зміг зустрітися із підзахисним.

Судді Оболонського райсуду Києва вирішили продовжити розгляд справи за підозрою екс-президента Віктора Януковича у держзраді попри те, що його адвокат не зміг зустрітися із підзахисним.

Таке рішення головуючий суддя оголосив під час засідання суду 19 жовтня, передає «Українська правда».

Перед цим адвокат Максим Герасько заявив, що не зміг погодити правову позицію із Януковичем.

«Я залишив свої координати, відповідний лист, своєму клієнту. Я сподіваюся, що найближчим часом він зв'яжеться зі мною і я зможу погодити з ним правову позицію», — сказав він.

Після цього він заявив, що з цієї причини вважає недоцільним поки досліджувати докази, тому треба оголосити перерву.

Суддя відмовив адвокату в цьому клопотанні.

«Ухиляння захисника від здійснення захисту з підстав неможливості спілкування з підзахисним є неприйнятним», — додав суддя.

Також під час засідання адвокат попросив відшкодувати йому кошти витрачені на переліт до Ростова на Дону, де він мав зустрітися з Януковичем.

Головуючий суддя повідомив, що адвокат повинен звернутися із цим питанням до Регіонального центру з надання вторинної правової допомоги.

Раніше повідомлялося, що адвокат Януковича не зміг зустрітися з підзахисним у Ростові. Він хотів просити суд про перенесення засідань. 

11 жовтня суд по Януковичу перенесли, тому що адвокат не повернувся з Ростова.  5 жовтня адвокат Януковича полетів у Росію на зустріч з президентом-утікачем. Раніше адвокат Герасько вимагав відкласти розгляд справи, заявив про тиск на суд і також викликав поліцію після відмови в задоволенні його клопотань. 

Президент-утікач звинувачується у державній зраді, пособництві представникам влади Росії, умисних діях, учинених з метою зміни державного кордону України, встановленого Конституцією та веденні агресивної війни.

За цими статтями, колишньому президенту загрожує до 15 років ув'язнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини