Печерський районний суд Києва задовольнив скаргу Борислава Розенблата та визнав його потерпілим у справі про затримання детективами НАБУ в «Жулянах», коли він намагався вилетіти до Німеччини.

Печерський районний суд Києва задовольнив скаргу Борислава Розенблата та визнав його потерпілим у справі про затримання детективами НАБУ в «Жулянах», коли він намагався вилетіти до Німеччини.

Про це свідчить копія ухвали суду, опублікованій «Українською правдою».

Водночас суд постановив скасувати постанову старшого слідчого від 27 жовтня про відмову у визнанні Розенблата потерпілим.

Суд зобов’язав старшого слідчого вручити пам’ятку про права та обов’язки потерпілому.

Ухвала не підлягає оскарженню.

Ухвала Печерського районного суду Києва про визнання Борислава Розенблата потерпілим Фото копії документа: «Українська правда»

9 лютого Солом'янський районний суд Києва дозволив зняти електронний браслет з народного депутата Борислава Розенблата.

У жовтні 2017 року термін дії заборони на виїзд за кордон для депутата Розенблата закінчився.

Розенблат намагався вилетіти з України. Сам депутат у Facebook зазначив, що попередив НАБУ за три дні про те, що збирається виїхати за кордон.

Тоді співробітники НАБУ затримали Розенблата в аеропорту «Київ», коли він нібито намагався вилетіти з України. Після цього  Солом’янський райсуд Києва зобов’язав Розенблата носити електронний браслет до 18 грудня 2017 року.

Пізніше Розенблат подав позов проти України до Європейського суду з прав людини у зв'язку, на його думку, з порушенням його прав у рамках розслідування розпочатої НАБУ справи.

Депутати Максим Поляков і Борислав Розенблат підозрюються в отриманні коштів і лобіюванні інтересів іноземної компанії «Фуджейра», яка видобуває бурштин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розенблат Недоторканний: що чекає на депутата від партії президента. 

18 липня суддя Солом'янського районного суду Києва обрала для депутата Розенблата запобіжний захід у вигляді застави 7 млн ​​гривень. 

20 жовтня 2017-го суд повторно зобов'язав депутата Розенблата  носити електронний браслет.

 

Поділитись: