Шевченківський районний суд Києва зобов’язав Державне бюро розслідувань внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості, за заявою колишнього генерального прокурора України Віктора Шокіна щодо незаконного збору і передачі його особистих даних співробітниками Національного антикорупційного бюро.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» із посиланням на адвокатів Шокіна.

«Зобов'язати уповноваженого слідчого (уповноважена особа) Державного бюро розслідувань невідкладно, але не пізніше ніж за 24 години, внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінального правопорушення, викладені в заяві Шокіна Віктора Миколайовича від 16 жовтня 2019 року», — сказано у рішенні суду.

Раніше Касаційний адміністративний суд Верховного суду не виявив обставин для повторного розгляду позову колишнього генерального прокурора України Віктора Шокіна про поновлення на посаді.

Нагадаємо, що 29 березня 2016 року Верховна Рада відправила генерального прокурора України Віктора Шокіна у відставку. За відповідне рішення проголосували 289 народних депутатів.

Вищий адміністративний суд викликав п’ятого президента України Петра Порошенка на допит у справі про звільнення генерального прокурора України Віктора Шокіна.

Шокін подав до суду вимагаючи поновити його на посаді генпрокурора.  

Адвокати Шокіна заявляли про кнопкодавство і підкуп при голосуванні за його відставку у 2016 році.

20 квітня 2017 року суд відмовив у позові Шокіна щодо поновлення на посаді Генпрокурора.

13-й генпрокурор Віктор Шокін очолював ГПУ з 10 лютого 2015 до 3 квітня 2016 року.

Поділитись: