Господарський суд Києва заборонив Фонду державного майна та інвестиційному раднику, компанії «Конкорд-Консалтинг», готувати до приватизації державний Президент-готель.

Позивачем у справі виступив сам Президент-готель, який хоче скасувати призначення інвестиційним радником компанії «Конкорд-Консалтинг», — передає «Інтерфакс-Україна».

У Президент-готелі вважають, що угоду про призначення інвестиційного радника не можна вважати чинною, оскільки уряд у січні 2019 року повторну включив це державне підприємство до переліку приватизації. Таким чином готель вимагає провести повторний конкурс на визначення інвестиційного радника.

Зазначимо, що напередодні стало відомо, що Окружний адміністративний суд Києва заборонив Фонду держмайна продавати контрольний пакет акцій Центренерго.

Раніше уряд виключив з переліку «великої» приватизації Турбоатом та Херсонську, Дніпровську, Криворізьку та Сєвєродонецьку теплоелектроцентралі.

Зазначимо, що наразі велика приватизація в Україні заблокована: через суди низка компанія намагається оскаржити конкурси на обрання інвестиційного радника приватизації великих держпідприємств. Інвестиційний радник має підготувати державне підприємство до продажу потенційному інвестору.

Поділитись: