Кабінет міністрів України планує внести зміни до переліку «великої» приватизації, виключивши з нього Турбоатом та Херсонську, Дніпровську, Криворізьку та Сєвєродонецьку теплоелектроцентралі (ТЕЦ).

Відповідний перелік підприємств приватизації ухвалили на урядовому комітеті під головуванням міністра Кабінету міністрів Олександра Саєнка, передає «Інтерфакс-Україна», посилаючись на свої джерела.

Водночас, в уряді вирішили продовжити процес приватизації Центренерго. Нагадаємо, що продаж цієї компанії мав відбутися наприкінці 2018 року, проте його було скасовано через початок воєнного стану.

Нагадаємо, що 10 травня 2019 року Кабінет міністрів затвердив перелік об’єктів «великої приватизації». Зокрема, тоді до нього увійшли Центренерго, Одеський припортовий завод, Сумихімпром (приватизація яких завершиться за правилами попереднього закону про приватизацію), Об'єднану гірничо-хімічну компанію, Завод Електроважмаш, Аграрний фонд, Державну продовольчу зернову корпорацію України та інші державні підприємства.

Поділитись: