Господарський суд Києва заборонив Фонду державного майна проводити приватизацію Центренерго до того, як це державне підприємство завершить судовий процес з компанією «Укрдонінвест».

Про це повідомляє «Інетрфакс-Україна», посилаючись на рішення суду, опубліковане у судовому реєстрі.

«Задовольнити заяву «Укрдонінвест» про забезпечення позову. Вжити заходів щодо забезпечення позову ТОВ «Укрдонінвест» до ФДМ шляхом заборони ФДМ здійснювати будь-які дії по здійсненню приватизації ПАТ Центренерго до вступу в законну силу судового рішення за результатами розгляду справи по суті про визнання недійсним наказу ФДМУ № 1572 від 13 грудня 2018 року», — йдеться у рішенні суду.

21 січня у Фонді держмайна повідомили, що почали готувати процедуру приватизації Центренерго, зокрема відбір інвестиційного радника для приватизації.

Центренерго — енергетична компанія, яка займається виробництвом та постачанням електроенергії на оптовий ринок. Частка компанії у загальному обсязі виробленої електроенергії країни складає 8%, а в обсязі виробленої теплової енергії — 18%. Приватизувати Центренерго планували ще наприкінці 2018 року, однак тоді цьому завадило оголошення воєнного стану, тому продаж компанії скасували.

Поділитись: