УКРАЇНА

Суд задовольнив клопотання Крисіна щодо забезпечення його охороною

29 березня, 2018 22:01
УКРАЇНА/Суд задовольнив клопотання Крисіна щодо забезпечення його охороною
Зберегти
Вигляд
lead
Дарницький суд Києва задовольнив клопотання Юрія Крисіна, підозрюваного в організації загонів «тітушок» на Майдані, щодо забезпечення його та його майна охороною.

Дарницький суд Києва задовольнив клопотання Юрія Крисіна, підозрюваного в організації загонів «тітушок» на Майдані, щодо забезпечення його та його майна охороною.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

Водночас клопотання Крисіна щодо проведення засідань в закритому режимі та проведення засідань в режимі відеоконференції суд відхилив.

Всього було три клопотання від Крисіна, направлені до минулого судового засідання: забезпечення охорони, проведення засідань і закритому режимі та проведення засідань в режимі відеоконференції.

Наразі суд задовольнив лише перше клопотання, інші два — суд відхилив.

У Дарницькому суді триває підготовче засідання у справі щодо викрадення та катування євромайданівців у січн-лютому 2014 року.

Фігурант Юрій Крисін з'явився у суд з двома захисниками Ігорем Василенко та Тетяною Гнатюк. Третій захисник Євген Солодко не з'явився.

З іншим фігурантом Сергієм Чемесом було встановлено відеозв'язок. Також у суді перебуває мати та дружина загиблого В'ячеслава Веремія. Не з’явився другий потерпілий Владислав Іваненко.

Раніше прокурор заявив, що у Крисіна є правоохоронці - «покровителі».

15 березня Крисін не з'явився на суд через «можливу загрозу своєму життю». Його захист подав кілька клопотань, зокрема, щодо надання Крисіну охорони. 

Тоді прокурор Олексій Донський зазначив, розглядати ці клопотання за відсутності Юрія Крисіна не можна. 

Тим часом з півсотні учасників маршу проти «тітушок» прийшли під суд, де слухали справу Крисіна.

Крисін є фігурантом справи про вбивство журналіста В’ячеслава Веремія, яке сталось у період Євромайдану, в ніч на 19 лютого 2014 року поруч із Софійською площею в Києві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Шкаф»: Як фігурант справи «тітушок» уникнув СІЗО​

Крисін визнає свою провину в побитті Веремія. Відео, як журналіста б’ють битою, доступне в інтернеті.

За цей час він став фігурантом інших справ, зокрема, справи про напад на автозаправну станцію «Народна АЗС» у Києві в районі аеропорту «Жуляни» 5 травня 2016 року.

Пов`язані новини