УКРАЇНА

Крисін не з'явився на суд через «можливу загрозу своєму життю»

15 березня, 2018 15:22
УКРАЇНА/Крисін не з'явився на суд через «можливу загрозу своєму життю»
Зберегти
Вигляд
Юрій Крисін не з'явився у Дарницкий райсуд Києва, де слухають справу про викрадення та катування активістів у січні-лютому 2014, через «можливу загрозу своєму життю».

Юрій Крисін не з'явився у Дарницкий райсуд Києва, де слухають справу про викрадення та катування активістів у січні-лютому 2014, через «можливу загрозу своєму життю».

Про це під час засідання повідомив його адвокат Євген Солодко, передає кореспондентка Громадського.

Водночас ще одного обвинувачуваного у даній справі Сергія Чемеса допитують у режимі відеоконференції.

Напередодні Юрій Крисін подав 3 клопотання до суду з поясненням своєї сьогоднішньої неявки до суду. Перше — про слухання справи у закритому режимі. Друге клопотання — про забезпечення заходів безпеки, зокрема, Крисін просить особисту охорону для нього та його житла. Третє — про здійснення розгляду судового провадження в режимі відеоконференції.

Адвокатка Юрія Крисіна Тетяна Гнатюк надала суду ще одне клопотання про проведення засідання у закритому режимі, додавши фото з акції біля будинку Крисіна та диск з двома відеозаписами — у лікарні і під будинком, а також фотоскріни постів активістів у Facebook. 

Прокурор Олексій Донський зазначив, розглядати дані клопотання за відсутності Юрія Крисіна не можна. 

Раніше з півсотні учасників маршу проти «тітушок» прийшли під суд, де слухають справу Крисіна.

Крисін є фігурантом справи про вбивство журналіста В’ячеслава Веремія, яке сталось у період Євромайдану, в ніч на 19 лютого 2014 року поруч із Софійською площею в Києві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Шкаф»: Як фігурант справи «тітушок» уникнув СІЗО​

Крисін визнає свою провину в побитті Веремія. Відео, як журналіста б’ють битою, доступне в інтернеті.

За цей час він став фігурантом інших справ, зокрема, справи про напад на автозаправну станцію «Народна АЗС» у Києві в районі аеропорту «Жуляни» 5 травня 2016 року.

1 березня Юрій Крисін не з’явився на апеляційний суд у справі вбивства журналіста В’ячеслава Веремія. Згодом суд над Крисіним у справі викрадення активістів Майдану перенесли на 15 березня.

Раніше, 26 лютого активісти знайшли Юрія Крисіна, обвинуваченого в організації загонів «тітушок», які нападали на євромайданівців, у дитячому відділенні Інституту серця та облили його зеленкою. Юрій Крисін тоді сказав, що в медзакладі не ховається від суду, а проходить обстеження. Водночас директор Інституту серця Борис Тодуров пояснив, що Юрія Крисіна було направлено до дитячого відділення Інституту серця, через брак місця у дорослому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три версії хвороби Крисіна

Пов`язані новини