Харківський апеляційний суд залишив під вартою Віктора Тетюцького, обвинуваченого у теракті біля Палацу спорту у 2015 році, внаслідок якого загинули чотири людини.

Про це повідомляє кореспондентка hromadske.

Суд залишив без змін ухвалу Фрунзенського районного суду Харкова від 30 жовтня щодо запобіжного заходу для одного з трьох обвинувачених у справі.

Тетюцкий наполягав на звільненні з-під варти. На думку сторони захисту, кримінальне провадження сфальсифіковане, а достовірних доказів вини обвинуваченого немає.

«Суд не врахував, що усі проведені експертизи доводять мою абсолютну невинуватість», — сказав Тетюцький під час судового засідання в режимі відеоконференції.

Проти клопотання Тетюцького виступив адвокат потерпілих та прокурор.

«Його родина переїхала до Росії. Ніяких міцних соціальних зв'язків в Україні він не має», — навів один з аргументів прокурор Володимир Лимар.

У свою чергу, обвинувачений зазначив, що прокурор не навів доказів, які б підтверджували цей факт.

В результаті суд не задовольнив апеляційну скаргу сторони захисту Тетюцького — він залишиться у СІЗО.

Нагадаємо, 22 лютого 2015 року біля Палацу спорту в Харкові пролунав вибух. Це сталося під час формування колони активістів з нагоди річниці Революції Гідності. Унаслідок вибуху загинули учасник мітингу та правоохоронець. Постраждало одинадцятеро осіб, двоє з яких згодом померли в лікарні.

Прокуратура визначила справу як теракт. Співробітники служби безпеки України 26 лютого затримали трьох підозрюваних. Їх звинувачують у скоєнні теракту й незаконному поводженні зі зброєю.

21 квітня 2017 року суд вирішив почати заново розглядати справу про теракт у Харкові після зміни колегії суддів.

Автор: Юлія Давидова

Поділитись: