УКРАЇНА

Суд залишив на свободі обвинувачених у розгоні студентів на Майдані екс-«беркутівців»

11 січня, 2017 20:59
УКРАЇНА/Суд залишив на свободі обвинувачених у розгоні студентів на Майдані екс-«беркутівців»
Зберегти
Вигляд
lead
У Шевченківському суді міста Києва розглянули зміну запобіжного заходу на тримання під вартою для двох екс-беркутівців — Євгена Антонова та Андрія Дидюка. Суд вирішив відхилити клопотання та лишити їх на волі

У Шевченківському суді міста Києва розглянули зміну запобіжного заходу на тримання під вартою для двох екс-беркутівців — Євгена Антонова та Андрія Дидюка. Суд вирішив відхилити клопотання та лишити їх на волі. 

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

За словами адвоката потерпілих Александра Башука, обвинувачені були зобов’язані відвідувати кожне судове засідання, однак не з’явилися 30 листопада.

Їх адвокати заявили, що обвинувачені перебувають на лікуванні, проте офіційних підтверджень на той час надано не було. Адвокати надали довідки під час наступного засідання.

Клопотання про взяття під варту Дидюка та Антонова було подане ще в середині грудня 2016 року, однак до розгляду дійшло тільки 11 січня 2017.

За словами потерпілого під час подій 30 листопада 2013 року Віталія Кузьменка, клопотання було зумовлене порушенням обвинуваченими особистих зобов’язань з’являтись на кожне судове засідання.

 «Я надав необхідні довідки, які мені надав заклад, де я проходив лікування. У нас не має на меті затягувати процес. Ми в цьому не зацікавлені», — сказав екс-«беркутівець» Андрій Дидюк.

«Клопотання надумане, бо ми з'являємося на кожному засіданні», — додав його колишній колега Микола Тягнирядно.

Потерпілі заявили про відвід судді Олени Мєлєшак.

Потерпілі, які жили з 30 листопада 2016 року у приміщенні Шевченківського суду покинули приміщення, але продовжують працювати над справою і зв'язуватися з потерпілими по інших справах Майдану.

Нагадаємо, що обвинуваченими у справі є 4 екс-бійця спецпідрозділу «Беркут»: Андрій Дидюк, Микола Тягнирядно, Євген Антонов і Юрій Шевченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вартові процесу: як потерпілі у справі Майдану оселилися в суді»

Пов`язані новини