Суд продовжив ще на два місяці запобіжний захід у вигляді 100 мільйонів гривень застави відстороненому голові Державної фіскальної служби Роману Насірову.

Суд продовжив ще на два місяці запобіжний захід у вигляді 100 мільйонів гривень застави відстороненому голові Державної фіскальної служби Роману Насірову.

Відповідне рішення ухвалила колегія суддів Шевченківського райсуду на засіданні 19 січня, передає кореспондент Громадського.

«Продовжити строк запобіжного заходу щодо обвинуваченого Насірова до 19 березня 2018 року», — сказав суддя.

Зокрема, Насіров продовжить носити електронний браслет і не зможе виїжджати за межі Київської області. Також йому не повернуть закордонний паспорт.

На засіданні 19 січня прокурори продовжили зачитувати обвинувальний акт щодо Насірова. Загалом документ налічує 774 сторінки, але прокурори встигли прочитати лише 54 сторінок.

Зазвичай обвинувачений і його адвокати самостійно ознайомлюються з обвинувальним актом, але Насіров звернувся із клопотанням, щоб цей документ зачитали в суді в повному обсязі. Попри це, на засіданні Насіров дорікнув прокурорам, що вони «надто повільно» зачитують обвинувальний акт.

Прокурори ж зазначили, що «це є очевидним затягуванням судового процесу».

«В обвинуваченого було більш ніж достатньо часу самостійно ознайомитися з обвинувальним актом», — сказав прокурор Андрій Перов.

Також на засіданні продовжили запобіжний захід іншому обвинуваченому в цій справі — керівнику департаменту ДФС Володимиру Новікову.

18 січня Данилюк направив уряду подання про звільнення Насірова

Насіров заявив, що не бачить підстав для свого звільнення з посади керівника ДФС.

Романа Насірова відсторонили від посади керівника ДФС на початку березня, одразу після того, як детективи НАБУ затримали його і обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 100 млн гривень.

10 листопада відстороненому главі ДФС Насірову вручили обвинувальний акт. На думку слідства, Насіров дав дозвіл на  розстрочення податкових боргів підприємствам народного депутата Олександра Онищенка. Тим самим завдав збитків бюджету на 2 мільярди гривень, уважають у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Детальніше про справу Насірова читайте у публікації Громадського: Хто такий Роман Насіров і в чому його підозрюють?

Поділитись: