Відсторонений голова Державної фіскальної служби Роман Насіров заявив, що не бачить підстав для свого звільнення з посади керівника ДФС.

Відсторонений голова Державної фіскальної служби Роман Насіров заявив, що не бачить підстав для свого звільнення з посади керівника ДФС.

Про це Насіров заявив під час судового засідання 19 січня, передає кореспондент Громадського.

«Я вважаю, що нема законодавчих підстав підтримувати це подання Данилюка», — сказав Насіров.

Раніше міністр фінансів Олександр Данилюк на засіданні Кабміну запропонував звільнити Насірова з посади. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман сказав Данилюку, аби той вніс подання на звільнення Насірова.

18 січня Данилюк направив уряду подання про звільнення Насірова.

Романа Насірова відсторонили від посади керівника ДФС на початку березня, одразу після того, як детективи НАБУ затримали його і обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 100 млн гривень.

10 листопада відстороненому главі ДФС Насірову вручили обвинувальний акт. На думку слідства, Насіров дав дозвіл на  розстрочення податкових боргів підприємствам народного депутата Олександра Онищенка. Тим самим завдав збитків бюджету на 2 мільярди гривень, уважають у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Наприкінці листопада 2017-го Насірову продовжили запобіжний захід на два місяці у вигляді 100 мільйонів гривень застави. Також він продовжить носити електронний браслет.  

Детальніше про справу Насірова читайте у публікації Громадського: Хто такий Роман Насіров і в чому його підозрюють?

Поділитись: